HomeHome  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Grupių aprašymai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
PostSubject: Grupių aprašymai Grupių aprašymai Empty15th February 2015, 21:19

Turtuoliaii
Šių žmonių gyvenime viskas sukasi apie verslą, pinigus ir reputaciją. Šie žmonės bando ir kiekvieną dieną siekia vis geresnio rezultato dažniausiai, kad turėtų daugiau pinigų. Neretas pasuka neteisėtu keliu ir susideda su mafija tam, kad pašalintų iš kelio savo konkurentus. Taip pat daugelis turi korumpuotų draugų teisėtvarkoje, todėl retas turi atsakyti už savo veiksmus.


Elitas
Dar viena labai svarbi, kone svarbiausia miestelio grupė - tai elitas. Ir kas gi jo nežino? Elitui priklausantys žmonės neretai yra išpuikę ir labiau nei ko kito trokšta šlovės ir pripažinimo. Jie dažniausiai dalyvauja kiekviename labdaros renginyje, kad galėtų pasirodyti ne tokie tušti. Elitas dažniausiai vaikšto po miestą vien dėl to, kad parodytų naujuosius savo drabužėlius. Jie visai nevertinga tų tikrųjų vertybių, galvoja apie save.


Mafija
Tikriausiai kiekvienas supranta, kad mafijai priklausantys žmonės neužsiima legaliais ir gerais dalykais. Jei reikia kažką nužudyti, kažką nuo kažko apsaugot, nusipirkt narkotikų - mafija bus jūsų geriausias padėjėjas. Tačiau jų gyvenime svarbiausi yra pinigai, tad jei kas nors pasiūlys daugiau nei jūs, nenustebkite kai pistoleto vamzdis atsisuks į jūsų galvą. O jei jau susigundėte tapti mafijozu, nepamirškite, kad vieną kart įkėlus koją į šį gyvenimą, iš jo gyvi neišeisit.


Menininkai
Tai dažniausiai jaunuoliai besimokantys ar baigę meno mokyklas. Jie gali reikšti savo sugebėjimus rengdami įvairius renginius bei parodas.


Vargšai
Dažniausiai tai būna žmonės atvykę į NYC tam kad įgyvendintų savo svajones, tačiau šiame pinigų ir pažinčių valdomame mieste neprasimušė ir dabar dirba sunkius darbus už kuriuos gauna grašius.


Civiliai
Paprasti, niekuo neišsiskiriantys iš minios NYC gyventojai.


Teisėtvarka
Šie žmonės kovoja su NY blogiu - mafija, tačiau yra ir tokių kurie čia tam kad padėtų jiems praslysti nepričiuptiems.
Chantry Iris Berret
Chantry Iris Berret
be like star, beautiful to look at, but impossible to catch.

live in : manhattan

Grupių aprašymai Empty
 

Grupių aprašymai

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: I'M ON THE HIGHWAY TO HELL :: glory is the anthem of success, so before we go out, what's your address?-