HomeHome  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 staliukai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
PostSubject: staliukai staliukai Empty17th February 2015, 14:11

Chantry Iris Berret
Chantry Iris Berret
be like star, beautiful to look at, but impossible to catch.

live in : manhattan

staliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty18th February 2015, 18:53

Įžingsniuoja į restoraną, kaip į savo nuosavybę. Staliukas jau buvo užsakytas, tad padavėjai pribėgus ir parodžius vietą, jis atsisėdo, žvilgsniu palydėdamas padavėjos subiniuką. Šėlmiškai nusišypsojas, vyrukas atsivertė meniu ir akimis greitai peržvelgė. Viską jau mokėjo atmintinai o ateidamas į prancūzų restoraną, jau puikiai žinojo, ką užsisakys, tad vartymas menių buvo tik laiko tempimas, kol jo miela draugė ateis. Sugrįžus tai gražaus subiniuko savininkei, jis užsakė karštus patiekalus, desertus ir brangaus prancūziško raudono vyno. Dar aišku, pakalbino padavėja ir pasiūlė jai vakare susitikti, bet jai atsisakius, tik nusišypsojo. Pigių prekių jis nemėgo, net ir tų, kurios turi tobulus subiniukus, kaip ši panelė. Vėl nulydėjas žvilgsniu, Danielis išsitraukė iphoną ir belaukdamas vakaro draugės bei patiekalų, tikrino paštą.
Daniel Harford
Daniel Harford
People like me don’t write books, they’re written about.


staliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty20th February 2015, 20:05

Kate diena slinko gana nuobodžiai ir lėtai todėl nusprendusi jog jai pabodo namai ir būtu puiku praleisti vakarą kokiam prabangiame restorane.Apsivilkusi raudoną su baltu suknelę ji šyptelėjo bei užsidėjo prašmatnius ,juodus aukštakulnius ir išėjo laukan. Įlipusi į automobilį ji žiūrėjo kaip greitai miesto vaizdas lekia pro ją. Pagaliau automobiliui sustojus ji išlipo ir nuėjo link restorano. Įėjusi į šiltą patalpą ji nusišypsojo bei nuėjo link staliukų ,greit apsidairiusi ji iš karto pamatė pažįstama ,žavų vyruką. Kaukšėdama aukštakulniais ji lėtai nuėjo link jo. - Sveikas, - Maloniai ištarė ir ranka atmetė atgal savo rudus plaukus ir prikando savo apatinę ,putlią lūpą.
Katerine Maya Grey
Katerine Maya Greystaliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty20th February 2015, 20:36

Ilgai ir nuobodžiai laukė savo mielos draugės, per tą laiką spėjo ir pavalgyti ir lengvai išgerti, bei dar ne vieną merginą pakalbinti, bet savosios, linksmosios draugės taip ir nesulaukė. Ką gi, per daug nenusiminė, ras su kuo žolytę patraukti, ar šiaip ką crazy nuveikti. Kai šlamančių kišenės pilnos, o kreditinės kortelės galim sakyt perpildytos, tai jokios problemos jis nemato. Toliai sėdi vienas, ramiai gurkšnoja brangų, raudoną vyną, kuriuo jis paskutinį kartą mėgavosi vasarą, kai buvo Paryžiuje su savo palydovėmis. Tos atostogos, kai Danielis apkeliavo pusę Europos, lankėsi prabangiausiose vietose, linksminosi geriausiuose klubuose su karsčiausiomis merginomis, buvo vienas įsimintiniausių įvykių per visą jo gyvenimą. Mielai sugrįžtu į tas pačias vietas... Sugrįžęs iš prisiminimų, vaikinas pakvietė tą pačią padavėja, su dailiu užpakaliuku, jai priėjus, jau norėjo prašyti sąskaitos, bet kaip tik tuo metu, į restoraną įžengė, ko gero viena gražiausių moterų visame pasaulyje - Katerina Lefevre. Nuskanavęs savo rudomis akimis, nuo galvos iki kojų ir nuo kojų iki galvos panelę Lefevre, Danielis pajuto, kaip staiga, visa restorano atmosfera tapo karštesnė. Kur kas karštesnė. - Sveika, širdele, - patenkintu žvilgsniu ir kreivoka šypsena, kuri reiškė pasitenkinimą, jis žiūrėjo į merginą. Rodos, vaikinui labai pasisėkė šį vakarą. Tuoj pat pakilęs nuo kėdės, jis atsidūrė kitoje stalo pusėje ir atitraukė merginai kėdę. - Prašom, - ranka parodė į kėdę ir šypsodamasis laukė, kol mergina atsisės. - Beje, atrodai fantastiškai, širdelę. - dar plačiau išsišiepė. Katerina visuomet atrodė elekantiškai, pritrenkiančiai Danielio akimis, todėl būti šalia tokios damos - tikra garbė.
Daniel Harford
Daniel Harford
People like me don’t write books, they’re written about.


staliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty20th February 2015, 21:09

Katerina šyptelėjo kaip jos oda galutinai jautė vien tik šilumą. Šis restoranas buvo tikriausiai vienas iš merginos mėgiamiausių ,bet jau gana ilgą laiką mergina aplenkdavo šį prabangų restoraną. Pakreipusi galvą ji ėmė apžiūrinėti šį restoraną. Pažvelgė į tolimiau esantį barą bei nužvelgė ten esančius butelius nuo kurių atsispindėjo šviesa. Nužvelgė įvairius paveikslus kurių autorius mergina puikiai žinojo ,visi paveikslai buvo nutapyti prancūzų ,jos mėgstamiausių dailininkų. Kate dievino meną ,ypač subtilų ,paprastą ,bet su gilia mintimi. Ji dievino prancūzų dailę būtent dėl to jog jų darbai būdavo paprasti ,bet tuo pačiu ir nuostabus. Pažvelgusi į liustras kurios tikriausiai buvo vertos tikrai daug ji tik pakreipė galvą link Daniel. Šis restoranas buvo jos mėgiamiausias vien dėl to jog interjeras ją tiesiog apkerėdavo. Jam tarus pirmuosius žodžius Kate įsitempė. Įkvėpė į savo plaučius gaivaus oro kuris deja taip puikiai neatgaivino jos. Turbūt matymas jo jai buvo keistas ir tai rodė vien jos tankus kvėpavimas. Jam priėjusi prie jo ir atitraukus kėdę ji tik pasitaisė plaukus ir lėtai nepratardama nė žodžio atsisėdo. Kiek patylėjus ji nusprendė ,kad reik prisiminti savo manieras. - Ačiū, - Linktelėjo ir apsilaižė apatinę lūpą kuri buvo kiek išsausėjusi. Susikėlusi koją ant kojos ji palietė savo suknelės apačia ir truktelėjo ją tolyn ,nes jai atsisėdus pasimatė jos mėgstamų ,vokiškų pėdkelnių nėriniai. Pažvelgusi į jį ji nusišypsojo ramia ir miela šypsena bei paslapčia tyrinėjo jo veido bruožus ,jo vyriška smakrą ,gilias akis ir bandė prisiminti kada paskutinį kartą matė jį. - Kaip sekasi? - Paklausė gana sumišusi.
Katerine Maya Grey
Katerine Maya Greystaliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty20th February 2015, 21:51

Danielis įdėmiai stebėjo kiekvieną merginos judesį, lyg tyrinėdamas ją. Jai atsisėdus, Harfordas vos vos šypsodamas grįžo į savo vietą. Sėdėdamas prieš ją, jis užuodė jos nuostabius kvepalus, o tai kelė šiokią tokią įtampą, ar net nepaaiškinamą nerimą. - Žinai mane širdelę. Man neįmanomas dalykas nesekmė, - mirktelėjo akį. Iš tiesų, vyrui viskas puikiai sekėsi, o 'viskas' jo žodyne, reiškia verslą. Jei verslas sekasi, pinigų yra, tuomet skųstis tikrai nėra ko. O jei ir blogai sektųsi, jis tikrai niekam neprasitartų. Danielis ne iš tų žmonių, kurie moka atsiverti, papasakoti tai kas liūdina, skaudina ir panašiai. Viską jis dažniausiai laiko savyje, ir ne vien todėl, kad niekuo nepasitiki ir neturi žmogaus, kam galėtų pasipasakoti, bet ir todėl, kad mano, jog atvirauti bei išsipasakoti yra tikra nesąmonė. - O kaip tau? - klausiamai pažvelgė į gražuolę , bet ranka pamojo padavėjai, jog ši vėl prieitų. - ko norėtum? - pasitvarkęs švarką paklausė.
Daniel Harford
Daniel Harford
People like me don’t write books, they’re written about.


staliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty20th February 2015, 22:10

Išgirdusi jo vyrišką ,pagyrūnišką balsą ji tik pavartė akis ,ji tikriausiai tokio atsakymo ir tikėjosi. Nusišypsojusi dailia šypsena ji atmetė savo garbanas atgal ir leido joms nukristi jai ant pečių. Jam uždavus tą patį klausimą ji tik įkvėpė ir bandė sudėlioti atsakymą. - Gerai, - Itin trumpai tapusi ji lyg sugrįžo į savo pačios prisiminimus kaip ji iš pačio ryto sužinojo jog jos suknelių eskizai buvo sugadinti ,o tai mados pasaulyje buvo lyg katastrofa ,nes mados savaitė jau ne už kalnų. Nurijusi gerklėje susidariusi gumulą ji vis dėl to džiaugėsi jog galėjo pagaliau ištrūkti iš atelje. Nors ji ir dievino savo mados studiją ,bet vis dėl to ji per visus reikalus nespėja laiko skirti sau. Priėjus padavėjai ji tik nužvelgė jos pigius rūbus ir susiraukė. Ji greit pamatė tuos pigius nėrinius ir prastos kokybes audinius ,ji nesuprato kaip galima vilkėti tokius prastus rūbus ,nes jai vien matyti tokius rūbus kėlė liūdesį. Galiausiai paklausta ko ji gers ji tik greit pamąstė ko norėtu šį vakarą. - Man ,obuolių martinio. - Ištarė Kate žiūrėdama į padavėją ,nuo kurios greit nusuko žvilgsnį ,nes ji jai nebuvo labai įdomi. - Senai nesimatėme ,gal buvai kur išvykęs? - Susidomėjusi paklausė ir pažvelgė į pripiltą nemokamą vandenį kurį vis pilsto ,kaip ir priklauso aukšto lygio restorane. Ištiesusi ranką ji pasiimti stiklinęs su vandeniu ji visai netyčia švelniai perbraukė per jo ranką. - Atsiprašau, - Greit te pasakė ir paėmusi vandens stiklinę ,ją pridėjo prie savo putlių lūpų ir atsigėrė šiek tiek.
Katerine Maya Grey
Katerine Maya Greystaliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty20th February 2015, 22:42

Danielis negalėjo atitraukti savo žvilgsnio nuo jos kerinčių akių, kartais greit užmesdavo žvilgsni į jos putlias lūpas, tačiau vėl grįždavo prie jos akių. Jam patiko, jog ji puikiai žinojo etiketą, elgėsi nepriekaištingai bei žaviai. Katerinos išvaizda ir net elgesys, primindavo jo mamą, kuri žuvo avarijoje. Nors ir daug metų praėjo, bet jis puikiai prisimena, kokia ji buvo, kaip elgdavosi, bendraudavo, kaip kalbėdavo su įdomiu akcentu. Kaip tik į šį restoraną, mama jį ir atsivedė pirmą kartą, todėl būti šioje vietoje, su žavia dama, buvo tiesiog nuostabu. - Išvykęs? - lyg pats savęs klausdamas, pasitikslino. - Ne, - atsakė į klausimą bei jai paliejus jo ranką, šyptelėjo patenkintas. - Buvau užsiėmęs, - pridurė ir vos gavęs savo viskį, gurkštelėjo. Jau jautėsi pakankamai išgėręs, kad sustotų. Tokiose, prabangiose vietose, Danielis daug negerdavo ir nei nemėgdavo tai daryti, tuo labiau, kai atvažiuodavo automobiliu. Dabar, jis tikrai nevairuos, o tikriausiai kviesis savo vairuotoją, kuriam davė laisvą dieną. Bet nieko tokio, visi nori pinigų papildomų, o savo ištikimam vairuotojui, jų nepagailėdavo. - Papasakok apie save. Ką veiki paskutiniu metu? - susidomėjęs, atsirėmė į kėdės atlošą ir įsistebeilijo į Katerinos akis, vos vos šypsodamasis.
Daniel Harford
Daniel Harford
People like me don’t write books, they’re written about.


staliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty20th February 2015, 23:18

Jam vis žiūrint į ją per jos kūną atrodo perbėgo milijonai skruzdelyčių. Ji tai pat stebėjo jį ,jo akis kurios buvo be galo gražios, gilios. Keliais pirštais ji užkabino savo garbaną ir lėtai suko tarp pirštų. Vis dar žiūrėdama į jį ji mąstė apie tai kaip prieš porą mėnesiu ji laikė jį tik draugu ,pažįstamu ,o dabar ji atrodo norėjo žinoti viską apie jį. Kate būdama šalia jo atrodė visiškai nevaldė savęs ,vien jutimas jo žvilgsnį vertė jos odą tiesiog degti. Padavėjai atnešus jos prašytą martinį ji tiesiog paėmė kūgio formos taurę su koteliu ir prilietė taurės kraštą sau prie lūpų ir šiek tiek atsigėrė. Deja martinis jos taip neatgaivino kaip ji tikėjosi todėl ji išgėrė viską iki dugno bei kiek susiraukė ,nes per greit išgertas alkoholis šiek tiek apsvaigino ją. Lyg nenorėdama ,kad jis pastebėtu tai jog jai kiek apsvaigo galva ji tiesiog pastatė taurę ant medinio stalo ant kurio buvo patiestos staltiesės kurios puikiai derėjo su interjeru. - Aš neveikiau nieko ypatingo. Visos mano dienos tiesiog slenka pro mane ,esu užsivertusi darbais ir praktiškai gyvenu savo atelje ,niekur nekeliauju ,nieko nematau pro darbus. - Šyptelėjo ir pažvelgė į jį. - Buvo žymiai lengviau kai buvau dar jauna ,graži ir mano gyvenimas tiesiog buvo parduotuvės ,kelionės ir linksmybės bei nereikėdavo rūpintis niekuo. - Atsiduso prisimindama tuos pakartojamus laikus kai ji dar buvo paauglė.
Katerine Maya Grey
Katerine Maya Greystaliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty27th February 2015, 21:51

(Labai, labai labai atsiprašau, jog anksčiau neatrašiau... Per tuos mokslus, visai laiko nebuvo prisėsti prie pc... :*)
Ilgą, tikrai labai labai ilgą laiką sėdėjęs lyg ir be reakcijos kažkokios, ir šiaip užsisvajojęs tikriausiai, kaip ši damutė, sėdinti priešais jį, guli visiškai be drabužių jo lovoje. Bent tikriausiai taip, turtuolis įsivaizdavo savo vakaro pabaigą. Šampanas, tiksliau, daug šampano, gera muzika, nuostabi mergina jo moderniuose apartamentuose. Mergina, kurią jis paslapčia dievina ir tikrai neatsisakytų vesti. Nors dar ne vestuvės jam galvoje, bet kartais Danielis pasvarsto - kodėl gi ne? Bet tik retkarčiais, kai būna visiškai pervargęs ir galvoje, vien tik nesąmonės. - Žinai, - po ilgo tylėjimo, kas tikriausiai reiškė kaupimąsi, vaikinas susimąstęs tarstelėjo. - Gal visgi, norėtum užsukti pas mane? - drąsiai paklausė, nors mintyse, jau suprato, kad klaidą daro klausdamas to merginos. Savaime suprantama, ką ši žavi, beprotiškai graži mergina pagalvos, tad tuoj pat jis pradėjo taisyti padėti. - Išgertume šampano, galėtume ir filmą kokį pažiūrėt, - šėlmiškai šyptelėjo, bet suprato ir vėl, kad nemoka jis gražiai šnekėti ir kiekvienas pasakytas dalykas, priveda prie pošlumo kažkokio, jei būtent tai galima taip pavadinti. Ilgai nelaukęs, Danielis pakvietė padavėją ir paprašė sąskaitos.
Daniel Harford
Daniel Harford
People like me don’t write books, they’re written about.


staliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty28th February 2015, 15:50

(nieko tokio:*)
Katerine žvalgėsi aplinkui restoraną bandydama vengti žvilgsnio į jį ,nes vien pažvelgimas į jį versdavo jos kūną sukaisti.Galiausiai pažiūrėjusi į jį Kate švelniai nusišypsojo ir paėmusi martinio taurę į rankas ji šiek tiek atsigėrė ir iš lėto pastatė taurę ant staltiesės.Išgirdusi jo pasiūlymą ji prikando apatinę lūpą ir padvejojo. Lefevre jaunėlė girdėjo iš daugumos merginų apie jį ir pati puikiai žinojo ,kad jie filmo tikrai nežiūrės ,arba nors ir žiūrėtu vakaras tikrai nesibaigtu filmu. - Taip ,galim važiuoti pas tave. - Pasakė ir pakilo nuo kedės. Įkvėpusi gryno oro ji nusišypsojo jam ir gundančiai nusišypsojo. - Bet šampaną aš geriu tik gera ,tai gi tikiuosi nepagailėsi man geriausio savo šampano. - Kilstelėjo antakiukus ir atmetė savo savo rudus ,garbanotus plaukus ir žiūrėjo į vyrą kurio ji iš tiesų troško visu savo kūnų ir net dabar ji norėjo suvelti jo plaukus ir nuvilkti visus jo rūbus.
Katerine Maya Grey
Katerine Maya Greystaliukai Empty
PostSubject: Re: staliukai staliukai Empty


Sponsored contentstaliukai Empty
 

staliukai

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: French restaurant "Balthazar"-